SKN Compertus jest Kołem Naukowym Doradztwa Biznesowego działającym przy Katedrze Zarządzania Strategicznego na Uniwersytecie Ekonomicznym w Poznaniu.

Jesteśmy grupą ambitnych studentów nastawionych na rozwijanie umiejętności i wiedzy zdobytej na uczelni oraz wykorzystywanie ich w realnych projektach. Nasza działalność opiera się na:

• Organizacji wydarzeń na Uczelni – udzielamy się w życiu uczelni, organizujemy szereg warsztatów i spotkań z przedsiębiorcami
  • Projektach – realizujemy różne projekty w porozumieniu z działającymi na rynku firmami doradczymi i nie tylko
  • Rozwoju członków Koła – wewnątrz Koła uczymy się nawzajem nowoczesnych metod i modeli biznesowych oraz bierzemy udział w ciekawych szkoleniach

Jesteśmy różnorodni, przychodzimy z różnych wydziałów, jedno co nas łączy to pasja, z jaką zdobywamy doświadczenie i umiejętności. Do każdego projektu podchodzimy z wielkim profesjonalizmem oraz zaangażowaniem.

Opiekun koła naukowego
dr hab. Maja Sajdak, prof. UEP

Od 2009 roku jest adiunktem w Katedrze Zarządzania Strategicznego Uniwersytetu Ekonomicznego w Poznaniu. Jej zainteresowania naukowo – badawcze związane są z zarządzaniem strategicznym, a w szczególności ze zwinnością strategiczną. Uczestniczyła w wielu konferencjach krajowych i międzynarodowych oraz seminariach z tego zakresu.

Wiceprzewodniczący

Jakub Czerwiński

Student drugiego roku I stopnia kierunku Międzynarodowe Stosunki Gospodarcze. Interesuje się gospodarką, geopolityką i stosunkami międzynarodowymi. Aktualnie na wyjeździe Erasmus w Utrechcie.

Jan Zarębski

Student drugiego roku I stopnia kierunku Zarządzanie, stawiający w swoich działaniach na kreatywność, pozytywną atmosferę i pracę w zespole.

Wiceprzewodniczący

Hubert Marczuk

Student drugiego roku I stopnia kierunku Międzynarodowe Stosunki Gospodarcze. Interesuje się ekonomią, historią, szachami i koszykówką.

Nasz zespół

Członków naszego koła wyróżnia różnorodność studiowanych kierunków, dzięki czemu potrafimy spojrzeć na ten sam problem z wielu perspektyw. Jednakże pomimo różnych doświadczeń bardzo dobrze wychodzi nam współpraca.