Ogólnopolska Konferencja Studenckich Kół Naukowych

SKN Compertus był współorganizatorem tegorocznej Ogólnopolskiej Konferencji Studenckich Kół Naukowych “Praktyczne aspekty zarządzania organizacjami”. Konferencja była wydarzeniem dla studentów, została zorganizowana przez 10 Kół Naukowych z Wydziału Zarządzania UEP. Przewodniczącą Komitetu Naukowego była Opiekun SKN Compertus Doktor Maja Sajdak. Konferencja spotkała się z zainteresowaniem SKN’ów z całej Polski. Do wydarzenia zgłosiło się ponad 70 osób z 16 Uniwersytetów. Uczestnicy przesłali łącznie ponad 40 referatów nawiązujących treścią do zagadnień objętych tematem konferencji. W dniu konferencji uczestnicy mieli okazję posłuchać prezentacji referatów przygotowanych przez studentów oraz uczestniczyć w warsztatach prowadzonych przez praktyków biznesu. Konferencja była okazją dla studentów do poszerzenia wiedzy z zakresu Zarządzania Organizacjami a także do podzielenia się własnymi przemyśleniami i odkryciami. Dla organizatorów, Konferencja była praktyczną lekcją zarządzania oraz okazją do nawiązania relacji z członkami innych Kół Naukowych naszego wydziału jak również Wydziałów Zarządzania innych uniwersytetów. Dziękujemy wszystkim za przybycie i nie możemy się doczekać kolejnej edycji Konferencji!

Rekomendowane artykuły