Dzień Konsultingu 6.0

Z przyjemnością ogłaszamy, że tegoroczny Dzień Konsultingu okazał się strzałem w dziesiątkę i odniósł wielki sukces! Wydarzenie pod hasłem „Startup – ludzie, produkt, funding” przyciągnęło szerokie grono stuentów zainteresowanych rozpoczęciem własnej działalności, w szczególności start-upu. Wydarzenie składało się z trzech wykładów oraz warsztatu, które w kompleksowy sposób przybliżyły studentom najważniejsze aspekty prowadzenia startupu. Pani Agnieszka Wołyńska, Menedżer w firmie F5 Konsulting opowiedziała o dobieraniu osób do sprawnie działającego zespołu w start-upie. Panie  Iwona Gasińska-Mulczyńska – Dyrektor Zarządzający oraz Sara Kapela – Project Manager w firmie Design Thinking Poznań przybliżyły studentom innowacyjny sposób kreowania usług i produktów, które odpowiadają na potrzeby odbiorców. Trzeci wykład został poprowadzony przez Pana Kubę Dudka z SpeedUp Venture Capital Group Poznań. Udzielił on porad jak w skuteczny sposób pozyskać inwestora do start-upu i jak poruszać się w świecie finansowania przedsięwzięć start-upowych. Wisienką na torcie wydarzenia była obecność Pana Łukasza Parafianowicza, Menedżera zarzadzającego start-upem SurgeCloud, wcześniej wspierającego działalność aż 33 start-upów. Pan Łukasz przeprowadził warsztat z budowania modelu biznesowego oraz prowadzenia profesjonalnej prezentacji przed inwestorami.

Merytoryczne podłoże naszych prelegentów oraz swoboda w przekazywaniu wiedzy zrobiły wielkie wrażenie na studentach, jesteśmy pewni, że dzisiejsza nauka przełoży się na biznesowe sukcesy słuchających. Również studenci po raz kolejny okazali się dumą naszego Uniwersytetu wykazując się kreatywnością, profesjonalnym podejściem i świeżym spojrzeniem do omawianych zagadnień.

Jeszcze raz dziękujemy świetnym prelegentom oraz zainspirowanej widowni. Do zobaczenia za rok!

Rekomendowane artykuły